Prosím moudré a zkušené o rady

16. května 2015 v 6:10 |  Deník
To snad není možný co dokáže jedno malý pivo.
Navíc čekuj na ten čas přidání článku! I přes to, že mě opilo jedno malý, nedokážu pořádně dospat. Čumím do stropu už od čtvrt na pět a mám hlad jako vlk.
Včera jsem měly takovou malou dámskou jízdu, mělo to být jen kafíčko po dlouhý době s maminou, ale přidaly se i její přítelkyně a tak jsme si to užily. Jo a toho, nemyšlení na Šafrána, jsem se docela věrně držela celý den, až pak po drinku jsem mu málem napsala: "Toulám se městem, jsem na šrot, můžeš pro mě přijít?" Díky bohu, že jsem se takhle neztrapčila!
Když jsem teď nemohla dál spát, snažila jsem se najít nějakou nehormonální antikoncepci. Víte jsou to přibližně tři roky co jsem brala asi "Minervu," ale přibrala jsem 12 kilo a až nedávno jsem to konečně shodila.
Podle mě mi nebude dělat problém si vzít kondom, jenomže:

Přímo při sexu praskne podle statistik 0,6 kondomů. To není zas až tak vysoké číslo. Mnohem více kondomů praskne ještě před sexem neopatrnou manipulací s ními (jasně, je to ve víru vášně brzda, ale vyplatí se...). A pak záleží na tom, jestli si všimnete nebo ne.

Takže, můžu mít dítě cobydup a to nechci. Navíc ne každý má rád kondom, mě to snad dělat problém nebude, jde spíš o chlapa. Na netu jsem našla ještě diskuze o želískách a pesaru a nějaké masti, co je skoro tolik spoléhlivá jako hormonální antikoncepce.
Abych pravdu řekla, ten pesar mi přijde děsnej...
Chtělo by to radu a já věřím, že mi ji budete schopni dát a když ne vy, určitě gynekoložka. Jo a vím, že těch 12 kilo jsem přibrala nejspíš proto, že jsem díky hormonům měla pestřejší apetit, jenomže tenkrát mi bylo málo a tu antikoncepci jsem brala kvůli hrozným bolestem, které jak s ní tak bez ní přetrvávají dodnes a to jsem kvůli těmhle problemům antikoncepci měnila několikrát. Tak prosím, jsem zvědavá na vaše moudra a nemůžu se dočkat:)

"Ty mě nemůžeš naštvat," usmál se přisunul si mě blíže k sobě. V klubu zněla hlasitá hudba a na parketu tančila hromada lidí.
"Tak o co," uculila jsem se provokativně. Zavrtěl hlavou s úsměvem pitomce. Nečekaně jsem se zvedla a přešla k parketu. Poklepala jsem na rameno prvnímu frajerovi, shodou to byl docela pohledný mládenec, který ihned přestal tančit se svou taneční partnerkou a připojil se ke mně. Hodila jsem očkem ke svému stolu a sledovala jak se pořád pobaveně šklebí.
Neznámému jsem přehodila ruku přes krk a zakroutila provokativně zadkem k našemu stolu, v duchu jsem se cítila jako malej harant a styděla se.
Nic se nedělo dokud ruka mého tanečního partnera nesklouzla na mé pozadí, během vteřiny byl u mě a šeptal:
"Vyhrálas," a i když jsem z toho měla mít radost, cítila jsem se nesvá a on to věděl a opět mi dokázal vrátit jistotu objetím, v kterém jsem hned roztála.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.