Taky jste dnes byli tak unavení?

27. května 2015 v 19:04 |  Deník
Včera večer jsme opět byli spolu. Šafrán byl na mě naštvanej, protože jsem ho provokovala a to všechno jsem ještě zakončila dost nepěknou poznámkou:
"Adié magore," pak jsem byla off. Bohužel když jsem v provokativním módu tak neznám slitování a uvědomuju si to až moc pozdě.
Byl zvláštně napjatej a pak mi řekl: "Co ti před tím mrdlo?" škoda jen, že jsem nedokázala udržet vážnou tvář a zasmála se. Ještě víc jsem si uvědomila jak jsem ho pohoršila, když můj trapný kozí smích zopakoval. Ostatně proč mu něco vyčítat, mohla jsem si za to sama.
Když jsme se prošli až k vlakovému nádraží a zjistili, že už je všude pozavíráno, otočili jsme se a zamířili zpátky do parku a mě to nedalo, musela jsem se zeptat:
"Co ode mě vlastně chceš?"
"Ne hned to co si myslíš," řekl. Pověděla jsem mu, že teď zrovna nemyslím sex, spíš co ode mě očekává. Vztah? Kamarádění? Kamarádství s výhodami?
Chvíli se zamyslel, něco brouknul a pak dodal: "jo asi jo chci vztah."
"Se mnou," ujistila jsem se.
"Jo."
"Tak dobře."
Probrali jsme ještě nevěru, která je jedna z mých největších pochybností u něj. Já mám těch pochybností hafo a jsem ráda, že zrovna nemám depresi neboť bych se tu rozepsala a pak bych se musela jít složit do postele.
Procházeli jsme se po parku a všude byl takovej klid, seběhla jsem na travnatou mýtinu mezi stromy, došel ke mě a já ho jako vždy hned odstrčila. Přitiskl si mě ke svému pevnému tělu a líbal moje rty tak jako nikdy. Bylo to pomalé a elektrizující a poprvé v životě můžu říct, že se mi to opravdu líbilo.
Pak si povzdech a šeptl: "Zase tebou okouzlen."
Cestou jsem si políbili ještě dvakrát, jednou když si mě zase v náruči odnesl na lavičku a na rozloučenou.
Jinak mimo krásnýho líbání jsme se procházeli po městě a blbli. Vedli jsme rozhovor jako..
"Vezmeme se v kostele?"
"Né-é! Někde mimo."
"A sami nebo s rodinou."
"Sami.. nebo bys chtěla s rodinou?"
"Ne nechtěla," a další..
Taky byl jeden moment vtipnej když mi líbal nebo co dělal krk a já říkám:
"Šafrán?"
"Hm?"
"Mám tě ráda,"
Potom jsem se otočila a on měl pusu plnou mých vlasů, totální trapas a výbuch smíchu o.O
A co dodat než ..
Adié magore.